• Зв'яжіться з нами за тел. 0 800 33 2636 або залиште заявку для отримання косультації

Отзывы банкротства физических лиц

Всем привет, я сейчас прохожу процедуру банкротства, поэтому готов поделиться со всеми советами и уберечь от подводных камней. Пишите сюда и я буду с радостью отвечать!
 

Надія

New member
Здравствуйте. Сколько времени затягивает процедура до первого суда? И когда прекращаются круглосуточные звонки от коллекторов?
 

Alecs

New member
Всем привет, я сейчас прохожу процедуру банкротства, поэтому готов поделиться со всеми советами и уберечь от подводных камней. Пишите сюда и я буду с радостью отвечать!
Здравствуйте через сколько подали в суд после збора документов?
 
Доброго дня. Скільки коштує ця процедура? Які документи потрібні? Які підводні камні?
 

Nexio

New member
Всем привет, я сейчас прохожу процедуру банкротства, поэтому готов поделиться со всеми советами и уберечь от подводных камней. Пишите сюда и я буду с радостью отвечать!
Здравствуйте!Сколько длится процедура банкротства и какие есть подводные камни.Спасибо
 

Алевтина

New member
Всем привет, я сейчас прохожу процедуру банкротства, поэтому готов поделиться со всеми советами и уберечь от подводных камней. Пишите сюда и я буду с радостью отвечать!
Здравствуйте,какие подводные камни? Спасибо за ответ.
 

admin

Administrator
Команда форуму
Здравствуйте!Сколько длится процедура банкротства и какие есть подводные камни.Спасибо
Здравствуйте,какие подводные камни? Спасибо за ответ.
Доброго ранку! Тривалість процедури і є одним з недоліків цієї процедури, однак, після відкриття провадження у справі вводиться мораторій на задоволення вимог кредиторів, тобто борг перестає рости і штрафні санкції не застосовуються. Як наслідок - всі питання з кредиторами вирішуються виключно в площині цієї процедури, а отже, ключовим моментом є збір та подача документів до суду, з чим компанія Звільнимо Вам з радістю допоможе. Щодо конкретних строків казати важко, оскільки ситуація може бути різною, але цілком можливо що Вам стосовно цього питання допоможуть наші спеціалісти - для зв'язку з нами звертайтесь за номером +0800356978 або переходьте за посиланням: Як законно списати борги по кредитах в банках і МФО? - Звільнимо та залиште свої контактні дані, щоб ми могли з Вами зв'язатись.
 

Алевтина

New member
Доброго ранку! Тривалість процедури і є одним з недоліків цієї процедури, однак, після відкриття провадження у справі вводиться мораторій на задоволення вимог кредиторів, тобто борг перестає рости і штрафні санкції не застосовуються. Як наслідок - всі питання з кредиторами вирішуються виключно в площині цієї процедури, а отже, ключовим моментом є збір та подача документів до суду, з чим компанія Звільнимо Вам з радістю допоможе. Щодо конкретних строків казати важко, оскільки ситуація може бути різною, але цілком можливо що Вам стосовно цього питання допоможуть наші спеціалісти - для зв'язку з нами звертайтесь за номером +0800356978 або переходьте за посиланням: Як законно списати борги по кредитах в банках і МФО? - Звільнимо та залиште свої контактні дані, щоб ми могли з Вами зв'язатись.
Спасибо большое за ответ!!!
 

Алевтина

New member
Будь ласка! Завжди раді допомогти! Можливо у Вас є ще якісь питання, які вас цікавлять/сумніви, які ми допоможемо розвіяти?
Спасибо, всё отлично. Понятно тоже всё. Я с Вами уже сотрудничаю,и очень благодарна за Вашу помощь!💯
 

Аліна

New member
Всем привет, я сейчас прохожу процедуру банкротства, поэтому готов поделиться со всеми советами и уберечь от подводных камней. Пишите сюда и я буду с радостью отвечать!
Доброго дня. Може розповісти які підводні камені?
 

Галинка

New member
Доброго ранку! Тривалість процедури і є одним з недоліків цієї процедури, однак, після відкриття провадження у справі вводиться мораторій на задоволення вимог кредиторів, тобто борг перестає рости і штрафні санкції не застосовуються. Як наслідок - всі питання з кредиторами вирішуються виключно в площині цієї процедури, а отже, ключовим моментом є збір та подача документів до суду, з чим компанія Звільнимо Вам з радістю допоможе. Щодо конкретних строків казати важко, оскільки ситуація може бути різною, але цілком можливо що Вам стосовно цього питання допоможуть наші спеціалісти - для зв'язку з нами звертайтесь за номером +0800356978 або переходьте за посиланням: Як законно списати борги по кредитах в банках і МФО? - Звільнимо та залиште свої контактні дані, щоб ми могли з Вами зв'язатись.
Що саме потрібно,щоб об'явити себе банкротом
 

admin

Administrator
Команда форуму
Що саме потрібно,щоб об'явити себе банкротом
Доброго дня. Дякуємо за Ваше питання. Оголошення фізичної особи банкрутом можливе виключно постановою суду, для цього треба звертатись до господарського суду з Заявою про неплатоспроможність фізичної особи. Якщо вас цікавить процедура банкрутства і ви бажаєте отримати більш детальну безкоштовну консультацію щодо цього питання - радимо звернутись до нас за номером +0800356978 або переходьте за посиланням: Як законно списати борги по кредитах в банках і МФО? - Звільнимо та залиште свої контактні дані, щоб ми могли з Вами зв'язатись.
 
Угорі