• Зв'яжіться з нами за тел. 0 800 33 2636 або залиште заявку для отримання косультації

Носіння маски в Червоній зоні карантину

Vik71

New member
Доброго дня. Мешкаю у невеликому містечку. Якщо я правильно розумію, зараз можуть скласти протокол, навіть якщо знаходишся на безлюдній вулиці? Як правильно діяти у такому випадку, чи можна зробити фото, що людей навколо немає?
 
Останнє редагування:

Xoxol

New member
Доброго дня. Мешкаю у невеликому містечку. Якщо я правильно розумію, зараз можуть скласти протокол, навіть якщо знаходишся на безлюдній вулиці? Як правильно діяти у такому випадку, чи можна зробити фото, що людей навколо немає?
Зная наши законы, это фото ни о чем не будет значить. Тут только свидетелей нужно скорее всего, проще с маской ходить, чем победить нашу систему. Но сокрее всего на пустом месте никто вас не зацепит.
 
Зная наши законы, это фото ни о чем не будет значить. Тут только свидетелей нужно скорее всего, проще с маской ходить, чем победить нашу систему. Но сокрее всего на пустом месте никто вас не зацепит.
Это точно, лучше вообще ничего не нарушать и спать спокойно. Если захотят, то ко всему прицепятся!
 
Эти маски уже немного достали. В магазине или в закрытом помещении еще понятно, но на улице мне кажется это перебор.
 

Janet

New member
Эти маски уже немного достали. В магазине или в закрытом помещении еще понятно, но на улице мне кажется это перебор.
Я уже при выходе из домы выхожу, на бороде висит. Уже как предмет гардероба. И красится необязательно, если в магазин выбежала.
 

qwerty12345

New member
Доброго дня. Мешкаю у невеликому містечку. Якщо я правильно розумію, зараз можуть скласти протокол, навіть якщо знаходишся на безлюдній вулиці? Як правильно діяти у такому випадку, чи можна зробити фото, що людей навколо немає?
Я думаю на безлюдной улице не имеют права оштрафовать. Только если без маски в общественном месте.
 

admin

Administrator
Команда форуму
Доброго дня. Мешкаю у невеликому містечку. Якщо я правильно розумію, зараз можуть скласти протокол, навіть якщо знаходишся на безлюдній вулиці? Як правильно діяти у такому випадку, чи можна зробити фото, що людей навколо немає?
Штраф за неносіння або неправильне носіння масок або респіраторів можуть накласти в громадських будівлях, спорудах, громадському транспорті.

Штраф за відсутність маски: від 14 січня в Україні починають карати власників бізнесу за відсутність засобів захисту у відвідувачів. Вимога носити маски у громадських місцях "червоних" зон стосується лише під час недотримання соціальної дистанції. Знаходитися без маски на вулиці на відстані більше як 1,5 м. можна. Штрафувати за це не будуть.

За документом, підприємці-порушники мають сплатити штраф від 3400 грн до 5100 грн. Штрафувати їх зможуть працівники Дерспоживнагляду та поліція.
 
Угорі