• Зв'яжіться з нами за тел. 0 800 33 2636 або залиште заявку для отримання косультації

У мене ФОП. Чи є різниця у банкрутсві між ФОП та фізичною особою? Які + та -

admin

Administrator
Команда форуму
Скажіть, будь ласка, які мінуси та плюси банкрутства для ФОП, бо вже не має сил тримати оборону.
Банкрутства ФОП та фізичної особи проходять за однією схемою. Головний плюс для ФОП в процедурі банкрутства в тому, що є можливість списати всі борги, після чого людина може почати нове життя.
Мінуси теж є. Їх можна розділити на дві категорії.
По - перше: буде накладена заборона на, різного роду, угоди, наприклад, на покупку активів. Також може бути арештоване майно, накладено заборону на його використання. Виїзд за кордон також може бути заборонений, і так далі. Але це крайні заходи, яке застосовують судді з майном боржника, якщо той ухиляється від сплати податків.
По - друге: до закриття справи будуть накладені деякі обмеження. Банкрутує протягом 5 років ще раз не можна. Крім цього, необхідно буде постійно повідомляти перед укладенням договорів, про своє банкрутство.
Незважаючи на це, наслідки банкрутства в Україні - одні з найбільш м'яких і лояльних. Наприклад, в деяких країнах фізична особа - банкрут не може більше займатися підприємницькою діяльністю, одержувати кредити, входити до складу керівників до керівного складу компанії, стає депутатом і так далі.
Банкрутство фізособи - певна процедура при неплатоспроможності. Також вона поширюється і на ФОП, бо він відповідає за борги майном, що належить фізособі.
Визнання банкрутства фізичної особи - це крайній захід. Правильно судову справу називається - про неплатоспроможність, а не про банкрутство. Банкрутом фізичну особу буде визнано в тому випадку, якщо неможливо здійснювати реструктуризацію боргу. Наприклад, немає майна, постійного місця роботи, тобто процедура реструктуризації боргу неможлива.
 
Угорі