• Зв'яжіться з нами за тел. 0 800 33 2636 або залиште заявку для отримання косультації

Питання про колекторів.

Lanet

New member
Підкажіть, будь ласка, якщо пресують колектори через проданий кредит МФО, смс, дзвінки, листи на пошту мені і контактним особам. Вчора був дзвінок матері, її телефону ніде не було вказано, вона відмовилася з ними спілкуватися. Це вони тепер усій родині будуть наярювати? Я так розумію не мають права? Шкода не записали розмови. Як діяти правильно?
 

Danila

New member
У мене теж питання . Колектори та МФО дзвонять усім моїм знайомим, де взагалі вони беруть їх номери?Чи вони мають якісь бази ? у когось було таке?
 

Drojina

New member
У мене теж питання . Колектори та МФО дзвонять усім моїм знайомим, де взагалі вони беруть їх номери?Чи вони мають якісь бази ? у когось було таке?
Вони можуть знаходити ці дані через ваші соціальні мережі, а якщо ви оформляли позику через мобільний додаток МФО, ви самостійно могли надати доступ до ваших контактів. Є навіть такі унікальні, які можуть дізнаватися контакти ваших родичів через друзів, сусідів, співробітників на роботі, вигадуючи різні історії. Також є платні бази. Варіантів у них багато. І це, до речі, незаконно. Якщо є докази, пишіть скаргу.
 

BezDeneg

New member
Якщо не збиралися віддавати кредит, то потрібно було і контакти з номерами ліві вказувати. Тепер можу тільки порадити не відповідати на незнайомі номери або зовсім змінити тимчасово номер. І так, якщо дзвонили саме з фінки оператори, то їхні розмови повинні бути у них записані, якщо буде скарга, вони зобов'язані записи надати. Пишіть скаргу👌
 

lawyer.zvilnymo.official

Адвокат Форуму
Команда форуму
Доброго дня. В Україні діє Закон №1349-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту споживачів при врегулюванні простроченої заборгованості» Він регулює роботу колекторських компаній і встановлює вимоги до поведінки колекторів у процесі стягнення боргів. З метою захисту Ваших рідних від неправомірної діяльності колекторських компаній пропонуємо звернутись до наших юристів за телефоном або записатись на консультацію на нашому сайті: Банкрутство фізичних осіб в Україні | ЮК "Звільнимо"
 
Угорі