• Зв'яжіться з нами за тел. 0 800 33 2636 або залиште заявку для отримання косультації

Які наслідки можуть бути у мене після процедури банкрутства?

margareta

New member
Які наслідки можуть бути в мене після процедури банкрутства? Я колись зможу ще взяти кредит?
 

lawyer.zvilnymo.official

Адвокат Форуму
Команда форуму
Доброго дня. До законодавчо визначених наслідків банкрутства можна віднести такі:
Після того, як фізичну особу визнано банкрутом, протягом п’яти років після визнання фізичної особи банкрутом не може бути відкрито провадження у справі про неплатоспроможність за її заявою, крім випадку, якщо боржник погасив усі борги в повному обсязі у порядку, передбаченому цим Кодексом.
Протягом п’яти років після визнання фізичної особи банкрутом така особа зобов’язана перед укладенням договорів позики, кредитних договорів, договорів поруки чи договорів застави письмово повідомляти про факт своєї неплатоспроможності інші сторони таких договорів.
Фізична особа не може вважатися такою, яка має бездоганну ділову репутацію, протягом трьох років після визнання її банкрутом.
 

Jeka

New member
Кредит я получается могу взять? только обязан предупредить что я банкрот ?я правильно понял?
 

team.zvilnymo

Moderator
Команда форуму
Кредит я получается могу взять? только обязан предупредить что я банкрот ?я правильно понял?
Доброго дня, можна спробувати взяти, але вони перевіряють вас по базах боржників і скоріш за все буде відмова.
 
Угорі