• Зв'яжіться з нами за тел. 0 800 33 2636 або залиште заявку для отримання косультації

Я готовий на реструктуризацію боргів. Які мої дії?

admin

Administrator
Команда форуму
Я не хочу оголошувати себе банкрутом і готовий на реструктуризацію боргів. Які мої дії?
Якщо ви хочете реструктуризувати борги, то необхідно узгодити все до початку проведення операції. Якщо цього не зробите, то кредитори можуть самі узгодити можливий план реструктуризації. В результаті - ви все одно станете банкрутом. Також кредитори можуть відмовитися від попереднього рішення про реструктуризацію.

Є випадки, коли Арбітражний керуючий вступає в змову з кредиторами, щоб ті могли придбати майно за заниженою ціною. Щоб не стати жертвою шахраїв, радимо зв'язатися з менеджерами компанії, довіреній особі відразу зателефонувати. Ще краще - дзвоніть юристам компанії "Звільнимо"
 

Lolita

New member
Я не хочу оголошувати себе банкрутом і готовий на реструктуризацію боргів. Які мої дії?
а в чем разница? Реструктуризация все равно назначается решением суда ? И
ли можно как-то то решить с самой кредитной организацией?
 

admin

Administrator
Команда форуму
а в чем разница? Реструктуризация все равно назначается решением суда ? И
ли можно как-то то решить с самой кредитной организацией?
Да, вы можете обратиться в банк или МФО, если у вас один кредитор - это проще сделать, а если 3-5-10, то практически не возможно.
 

Alenkadens

Member
Я, например договаривалась с МФО и мне одобряли. Хотя с некоторыми организациями было сложно, но возможно.
 
Угорі