• Зв'яжіться з нами за тел. 0 800 33 2636 або залиште заявку для отримання косультації

Ипотека во время войны

Danila

New member
Добрый день. А подскажите нет дли каких-то лазеек не платить ипотеку во время военного положения. Сумма сейчас можно сказать неподъемная, особенное когда работа есть только у меня. Жену сократили. Совсем тяжело.
 

lawyer.zvilnymo.official

Адвокат Форуму
Команда форуму
На жаль, відсутній мораторій на нарахування та сплату відсотків, а також на стягнення заборгованості за кредитом.
На час воєнного стану введено заборону на нарахування штрафних санкцій та обмеження на звернення стягнення на предмет іпотеки в позасудовому порядку, виселення.
Проте вказані обмеження не звільняють Вас від обов’язку сплати за кредитним договором та не убезпечать від стягнення заборгованості у судовому порядку.
Можливим виходом у Вашій ситуації може бути звернення до кредитора (фінансової установи) із проханням реструктуризації боргу, відтермінування сплати платежів, тощо. Але це не гарантує Вам позитивного рішення кредитора.
Іншим можливим виходом із цієї складної фінансової ситуації може бути звернення до суду із заявою про відкриття провадження у справі про Вашу неплатоспроможність, в межах якої є можливість погодити із кредиторами графік погашення заборгованості з врахуванням фінансового стану Вашої родини (затвердити план реструктуризації боргів).
Для більш детальної консультації з цього питання Ви можете звернутись до наших юристів за телефоном або записатись на консультацію на нашому сайті: Банкрутство фізичних осіб в Україні | ЮК "Звільнимо"
 
Угорі