• Зв'яжіться з нами за тел. 0 800 33 2636 або залиште заявку для отримання косультації

Вирішив написати і про себе

Доброго дня всім. Історія, як і у всіх: не вистачало грошей, взяв пару МФО, потім пішло-поїхало ... Взяв в борг у родичів, думав-розрахуємось, а ні. Залишилась парочка, думав-закрию , але не вийшло ... Закрутило заново: прострочення, нові МФО, пролонгаціі. Жінка через мене теж влізла в цю ... опу: потрібні були гроші для пролонгацій (дуууже боялися що хтось дізнається ???) Так цілий рік. Потім, слава Богу, (тепер кажу з упевненістю) заарештували мої рахунки (за рішенням суду з Ощадбанком) -і все ... Брали б ще, але ні куди! Картки, то заблоковані! На цьому етапі я прозрів. Знайшов форум, шкода що піздно. З родичами до досі не розрахувалися, зарплата йшла на пролонгацію, дітям-за потребою якийсь одяг купували. Викинути стільки грошей в нікуди! Думаю написати подяку Ощадбанку за суд (про який я нічого не знав, так як і про діяльність Виконавчої служби) .Якщо б не вони-хто знає наскільки глибше в це г ... можна було б ще влізти? ??.
 
Угорі