• Зв'яжіться з нами за тел. 0 800 33 2636 або залиште заявку для отримання косультації

Питання про блокування карти

LenkaVoronova

New member
Доброго вечора. Підкажіть. Якщо чоловік боржник, то, наскільки знаю, йому можуть заблокувати карти. Можна побоюватися, що заблокують і мою. На мені кредитів немає і кредитна історія чиста.
 

XimikOV

New member
Гарне питання, теж цікаво. А чи можуть заблокувати картку синові Юніор у Приваті, якщо раптом заблокують мою.
 

lawyer.zvilnymo.official

Адвокат Форуму
Команда форуму
Доброго вечора. Підкажіть. Якщо чоловік боржник, то, наскільки знаю, йому можуть заблокувати карти. Можна побоюватися, що заблокують і мою. На мені кредитів немає і кредитна історія чиста
Доброго дня. Якщо Ви не виступали фінансовим поручителем за зобов’язаннями Вашого чоловіка, немає судових рішень про стягнення з Вас заборгованості, то відсутні підстави накладати арешт на кошти на Ваших рахунках, в тому числі і за зобов’язаннями Вашого чоловіка.
 

lawyer.zvilnymo.official

Адвокат Форуму
Команда форуму
Гарне питання, теж цікаво. А чи можуть заблокувати картку синові Юніор у Приваті, якщо раптом заблокують мою.
Доброго дня. За загальним правилом, накладення арешту на кошти на рахунках батьків не стосується рахунків, власником яких є дитина, в тому числі і на кошти, які розміщені на карті Юніора. Проте за повною інформацією по Вашому питанню рекомендуємо звернутись до обслуговуючого Банку.
 
Угорі