• Зв'яжіться з нами за тел. 0 800 33 2636 або залиште заявку для отримання косультації

Зростає борг за кредитами.

Sereda

New member
Порадьте що робити, якщо вже розумію, що з боргом не впораюся, він зростає швидше за мої можливості оплати. Що не варто робити, а що насамперед потрібно зробити.
 

BezDeneg

New member
Привіт, ви повинні розуміти про прості речі. Насамперед не беріть нові кредити для погашення старих саме тому в багатьох борги почнуть зростати з геометричною похибкою. Якщо вже телефонують колектори, то не варто панікувати, вони, як правило, просто нагнітають проблему;) і нічого не можуть зараз зробити, якщо працюють за законом, пишіть всі дзвінки, які вони роблять, їх потім можна цим поставити на місце. Ну і зрозуміло я вже нічого не платив, як би вони не залякували.
 

Sereda

New member
Привіт, ви повинні розуміти про прості речі. Насамперед не беріть нові кредити для погашення старих саме тому в багатьох борги почнуть зростати з геометричною похибкою. Якщо вже телефонують колектори, то не варто панікувати, вони, як правило, просто нагнітають проблему;) і нічого не можуть зараз зробити, якщо працюють за законом, пишіть всі дзвінки, які вони роблять, їх потім можна цим поставити на місце. Ну і зрозуміло я вже нічого не платив, як би вони не залякували.
Дякую, а ось чи потрібно про всяк випадок переписувати майно?
 

BezDeneg

New member
Цього робити не варто, особливо якщо у вас тільки одна квартира площею до 60 квадратів. Найкраще не слухати порад, а проконсультуватися телефоном з юристами форуму, за це грошей не беруть, або безкоштовно на сайті Банкрутство фізичних осіб в Україні | ЮК "Звільнимо"
 
Угорі