• Зв'яжіться з нами за тел. 0 800 33 2636 або залиште заявку для отримання косультації

Відгуки про Юридичну компанію "Звільнимо"

Beroval44

New member
Всім привіт! У кого є досвід роботи з Юридичною компанією "Звільнимо" та чи можете ви залишити відгук? Буду дуже вдячний, бо зараз багато відео та реклами цієї компанії. Короче очікую відгуки про Звільнимо :)
 

BrightMindNest

New member
Нормальна компанія, я користувався консультацією, все розповіли подробно. Однак у мене сума боргу ще замала, але думаю скоро до них звернусь ще раз.
 

InspireQuest

New member
Нормальна компанія, я користувався консультацією, все розповіли подробно. Однак у мене сума боргу ще замала, але думаю скоро до них звернусь ще раз.
Я теж зверталась за консультацією. Озвучили ціну на банкрутство 25000 грн. Це дешевше, ніж у інших. Перший платіж вже провела. Багато хейту бачила в інтернеті, але після розмови з юристом зрозуміла, що то все наклеп.
 

Urban882

New member
Всім привіт! У кого є досвід роботи з Юридичною компанією "Звільнимо" та чи можете ви залишити відгук? Буду дуже вдячний, бо зараз багато відео та реклами цієї компанії. Короче очікую відгуки про Звільнимо :)
Компанія, яка єдина мені допомогла, заспокоїла і дала відповіді на всі мої питання. Взяв з їх тг каналу шаблони заяв та накатав їх на колекторів. Весело))
 

SwiftFusion

New member
Почитайте їх історії і заспокойтесь. Нормальна компанія з найбільшим відсотком перемог у судах. Сама декілька разів моніторила провадження у відкритому реєстрі.
 

BlissfulAura

New member
Скептично відносився до них через хейт, але після консультації все стало на свої місця. Повністю довіряю їм і вже почав роботу. Зараз збираю документи та отримую підтримку від їх служби турботи.
 
Угорі