• Зв'яжіться з нами за тел. 0 800 33 2636 або залиште заявку для отримання косультації

Тиск МФО на інвалідів

Kaspersky

New member
Я учасник АТО з 2-ю групою інвалідності. Коли була термінова потреба в коштах, то змушений був звернутися до МФО. На той час я ще міг працювати. Та одного разу на роботі сталося чп по здоров'ю, мені терміново потрібна була операція. Уже друга після поранення. По стану здоров'я я не міг працювати.
Так і зараз уже після операції, я ще не можу працювати. Тому і не можу робити виплати в МФО. Також в сім'ї є дитина 2 роки. Через усі ці турботи по здоров'ю, я вже у великій прострочці.
МФО та колектори порушуючи все, тиснуть на повернення колосальної суми.
Хто і чим може мені допомогти в цій ситуації?
 

admin

Administrator
Команда форуму
Доброго вечора! Дякуємо за Ваше питання та з розумінням ставимось до Вашої ситуації і готові допомогти, якщо у Вас є бажання розібратись з цієї проблемою шляхом звернення до суду з відповідною заявою про неплатоспроможність і як наслідок - процедурою реструктуризації або погашення боргу (за умови що ви підходите за всіма критеріями, для перевірки цього радимо пройти тест на нашому сайті: zvilnymo.com.ua). Якщо ж це так - звертайтесь до нас за безкоштовною консультацією за номером +0800356978 або переходьте за посиланням: zvilnymo.com.ua та залиште свої контакти для зв'язку з Вами.
 
Угорі