• Зв'яжіться з нами за тел. 0 800 33 2636 або залиште заявку для отримання косультації

Плата за розподіл газу

Vik71

New member
Здрастуйте. Проконсультуйте, будь ласка. Проживаю в приватному будинку в селі. Маю газову плиту і конвектор для опалення. Практично зараз використовую
лише плиту для приготування їжі, субсидії не маю. Тепер, із 1 січня цього року оператор ГРМ Чернігівгаззбут, виставляє рахунок за розподіл газу із розрахунку
мінімум 314 кубів газу за рік, по факту 100 кубів минулого року використав. Коли я звернувся у місцеву дільницю із проханням перевести мене у групу споживачів,
які використовують газ лише для плити (тут мінімум лише 39 кубів за рік), опломбувати конвектор, є окремий кран на нього, мені відповіли, що хоч і опломбують, усе
одно,оплата не зменшиться, так як я залишаюся підключеним до газової мережі. Можна лише повністю демонтувати конвектор, за мій рахунок. Зараз Чернівгаззбут почав
нараховувать абонплату навіть на нежилі, опломбовані будинки.
Тепер питання, є типова Заява-приєднання до договіру про розподіл газу 2015 року, там в загальних рисах вказано, що вони мають поставляти, а я своєчасно сплачувати за
газ, і планові об єми газу. Але в Заяві невказано ніяких мінімумів, і пункту Бери, або плати, чи законне таке нарахування?
 

admin

Administrator
Команда форуму
Здрастуйте. Проконсультуйте, будь ласка. Проживаю в приватному будинку в селі. Маю газову плиту і конвектор для опалення. Практично зараз використовую
лише плиту для приготування їжі, субсидії не маю. Тепер, із 1 січня цього року оператор ГРМ Чернігівгаззбут, виставляє рахунок за розподіл газу із розрахунку
мінімум 314 кубів газу за рік, по факту 100 кубів минулого року використав. Коли я звернувся у місцеву дільницю із проханням перевести мене у групу споживачів,
які використовують газ лише для плити (тут мінімум лише 39 кубів за рік), опломбувати конвектор, є окремий кран на нього, мені відповіли, що хоч і опломбують, усе
одно,оплата не зменшиться, так як я залишаюся підключеним до газової мережі. Можна лише повністю демонтувати конвектор, за мій рахунок. Зараз Чернівгаззбут почав
нараховувать абонплату навіть на нежилі, опломбовані будинки.
Тепер питання, є типова Заява-приєднання до договіру про розподіл газу 2015 року, там в загальних рисах вказано, що вони мають поставляти, а я своєчасно сплачувати за
газ, і планові об єми газу. Але в Заяві невказано ніяких мінімумів, і пункту Бери, або плати, чи законне таке нарахування?
Треба бачити Договір - тому що Договір є Договір, а Заява-приєднання не ДОГОВІР !!!
 

Галина

New member
Интересная тема. А я даже не задумывалась, за что мы платим. Раньше тоже был газовый котел, а теперь топим брикетами.
 

Vik71

New member
4 сторінки мілким текстом, якось сфотографую. Вказано, що кожного року договір(2013 року) подовжується автоматично, за згодою сторін. По судам же не хочеться ходить. А постанову НКРЕ КП, на яку вони посилаються щось не можу знайти, можливо вона стосується лише оплати новим підключеним абонентам, а газовики трактують по своєму? Як це, навіть нежила хата, на вулиці на крані встановлена пломба, а все одно вони почали начислять абонплату за розподіл 314 куб газу! Мовляв ми підтримуємо тиск у мережі. І новий договір, у якому б я сам визначав скільки мені потрібно газу на рік заключити не можна. У постанові НКРЕКП є мінімум, отже
лише технічно відключити із зміною плану газофікаціі будинку, за мій рахунок. Дуже цікава позиція.
 
Угорі