• Зв'яжіться з нами за тел. 0 800 33 2636 або залиште заявку для отримання косультації

Обращаются ли коллекторы в суд?

MedovLeny

New member
Могут ли коллекторы подать в суд для взыскания микрозайма? Сейчас от них только регулярное доставание меня и родственников
 

BezDeneg

New member
Колектори, як правило, не є надавачами позик і, отже, не мають прямого права на стягнення мікропозики. Здебільшого вони виступають від імені кредитних організацій або банків, які видали мікропозику, якщо борг було передано колекторському агентству. Так, формально, можуть. Це їхнє право. Але на практиці все трохи інакше. Вони просто будуть вас довбати і вашу родину .
 

team.zvilnymo

Moderator
Команда форуму
Ймовірність звернення до суду з позовом про стягнення заборгованості досить невелика. Це пояснюється тим, що сума мікропозики зазвичай невелика, а витрати на судові процедури, такі як судовий збір, можуть перевищити саму суму позики. Таким чином, багато кредитних організацій віддають перевагу альтернативним методам стягнення боргу, уникаючи довгих і витратних судових процесів.
 

Diger

New member
Могут ли коллекторы подать в суд для взыскания микрозайма? Сейчас от них только регулярное доставание меня и родственников
Будут доставать и давить только звонками, многие коллекторские конторы работают за процент от возврата и они точно не будут подавать в суд. Они могут помучать своими методами должников и вернуть их мфо или перепродать дальше.
 
Угорі