• Зв'яжіться з нами за тел. 0 800 33 2636 або залиште заявку для отримання косультації

Чи можуть виписати штраф за зберігання книжок у домі?

germionna741

New member
Нещдавно бачила історію як вчителю виписали штраф зв зберігання літератури виданної у 20007 році. Що справді у власному домі не можна зберігати книжки які не відповідають теперішньому законодавству, че це стостується лише їх реалізації? Чи не могли б ви пояснити це питання, аж страшно стається від думки, що книжки яких ти нечіпав роками можуть призвести до шрафування......
 

Галина

New member
У меня на полке у родителей до сих пор труды Ленина стоят. Стоит себе просто для красоты. Это же не агитация, а просто макулатура.
 

Alenkadens

Member
Сомневаюсь, что могут. Т.к. книги по сути частная собственность. У моих родителей тоже много разных книг разных времен.
 

Vik71

New member
Також цікавить це питання. :) Що відповісти якщо причепляться особливо свідомі громадяни.
 

Любаша

New member
Вопрос не лишен смысла...Особенно в полицейском государстве, и сейчас на волне декоммунизации можно нарваться на "патриотов"
 
Я тоже педагог и мне интере6сно, хотя точно знаю, что в школе запрещено пользоваться старыми пособиями. А что делать, если в нх сама суть, особенно если материал темы не меняется сильно уже более 20 лет.
 

admin

Administrator
Команда форуму
Я
Нещдавно бачила історію як вчителю виписали штраф зв зберігання літератури виданної у 20007 році. Що справді у власному домі не можна зберігати книжки які не відповідають теперішньому законодавству, че це стостується лише їх реалізації? Чи не могли б ви пояснити це питання, аж страшно стається від думки, що книжки яких ти нечіпав роками можуть призвести до шрафування......
Якщо ці книжки зберігаються у Вас дома і Ви не займаєтесь їх реалізацією, або пропагандою, то штрафувати не будуть. Не кажучи вже про те, що щоб знайти ці книжки до Вас повинні прийти з обшуком
 

Галина

New member
:):):)Какая там пропаганда. Думала ребенку на макулатуру сдать. Но пока в школе не просят. Стоят только пылятся, может потом как антиквариат продам.
 
Ну этот как-то не серьезно что-ли. Разве может такое быть? Ладно еще продавать эти книги. А дома мне кажется можно-то хранить.
 
Угорі